
Wijzigingen in huurtoeslag
Vanaf januari veranderen er verschillende zaken in de toeslagen van de overheid. Zommige huurders kunnen straks wel huurtoeslag krijgen.
Huurders hadden afgelopen week een buurtbarbecue aan de Burgemeester van der Havestraat in Oosterland. Vorig jaar hielpen we een handje mee in de organisatie. Toen zagen we het als een soort opening voor de nieuwbouw. Nu hebben de bewoners alles zelf geregeld. Wij gaven een kleine bijdrage, omdat zo'n buurtbarbecue het plezierig wonen ondersteunt.
Goed idee? Geef het door!
Wilt u ook met de buren bijvoorbeeld gezellig borrelen of barbecueën? Of heeft u een ander idee om samen met de buurt iets te doen? Neen gerust contact op met de medewerker klant & omgeving. Misschien laten we met een bijdrage uw idee waarheid worden!


