Geplaatst op
Logo Zuidwestwonen

Vanaf 1 juni 2025 mogen woningzoekenden vijf jaar ingeschreven blijven bij Zuidwestwonen. Nu is dat nog drie jaar.

Waarom deze verandering?

De vraag naar huurwoningen is nu veel groter, dan toen we jaren terug met Zuidwestwonen startten. Sommige mensen worden uitgeschreven, omdat ze de maximale inschrijfduur van drie jaar bereiken. Helaas hebben ze dan nog geen woning gevonden. Met de nieuwe inschrijfduur van vijf jaar krijgen woningzoekenden meer tijd en meer kans om een woning te vinden.

Is er een overgangsregeling?

Er is een overgangsregeling. Deze geldt voor woningzoekenden die tussen 1 januari 2025 en 1 juni 2025 de maximale inschrijfduur hebben behaald en daardoor zijn uitgeschreven. Zij moeten zich in diezelfde periode opnieuw hebben ingeschreven. Alleen dan komen zij in aanmerking voor de overgangsregeling.

Deze woningzoekenden kregen hierover automatisch een bericht van ons. Zij hoeven hiervoor zelf niks te doen. 

Meer weten?

Kijk bij de veelgestelde vragen over deze verlenging op www.zuidwestwonen.nl.

infographic zuidwestwonen

Deel dit nieuws

Overig nieuws

Nieuwbouwwoning met tekst: na de windhoos de wederopbouw

Na de windhoos, de wederopbouw

Aan de Calandweg heeft Zeeuwland nieuwe woningen gebouwd. Dit gebeurde op de plek waar 5 woningen zijn verwoest door de windhoos.

Start sloopwerkzaamheden MA van de Puttestraat Oost-Souburg

Zeeuwland gaat de komende jaren aan de M.A. van de Puttestraat 99 appartementen bouwen. De nieuwbouw vindt plaats in fasen. Deze week start de sloop van de bestaande appartementen aan de M.A. van de Puttestraat 78 t/m 98 en Molenweg 29 t/m 43.